Поздравляю Похилько Славика, ученика 5-Б класса, который занял 1 место в районном этапе Всеукраинского конкурса "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу".
Его работа по произведению Надежды Гуменюк "Встреча на Босом мосту" признана лучшей. Молодец! Желаю тебе удачи на области!
Кому интересно - прочитайте работу Славика.
Шановна Надіє Павлівно!
Вашу книгу «Зустріч на Босому мосту» я прочитав із захопленням і хочу поділитися своїми враженнями з Вами.
Ця книга видавництва «Грані-Т» сподобалася мені одразу. Подивившись ілюстрації Наталі Клочкової, я зрозумів, що мова піде про дітей мого віку. Бібліотекар Лідія Миколаївна порадила мені спочатку прочитати анотацію. Зробивши це, я зрозумів, що на мене чекає таємниця старого підземелля.
У цій веселій пригодницькій історії головні герої заснували своє детективне агентство, яке назвали «Цезар і К*». Про них я склав віршики, якими хочу поділитися з Вами.
Надіє Павлівно! Мені здається , що коли Ви писали про Буслика Радислава, то дивилися на мене, бо у нас із ним багато спільного. Він, як і я, любить грати в комп’ютерні ігри і за цим заняттям не помічає, як швидко плине час. Радик завжди потрапляє у різні історії, відтягує час виконання домашніх завдань, б’ється, захищаючи інших.
Буслик дуже мріяв про собаку. Я теж прошу батьків завести чотирилапого друга. Але моя мрія, на відміну від Радикової,поки ще не здійснилась. Але я не втрачаю надії. А ще ми з ним любимо гарбузову кашу.
У Радислава є старша сестра Даринка, а у мене старший брат Віктор. Обидва розумні, суворі, вчать нас робити все правильно. Але водночас добрі, допомагають. Вміють берегти таємниці.
Мені дуже сподобалось, як Даринка дотепно робить зауваження. Вчителька літератури Світлана Миколаївна нам завжди каже, що прислів’я прикрашають мовлення. На прикладі Даринки це дуже яскраво видно. Моя мама говорить: «Хто рано встає, тому Бог дає». Даринка ж використовує різні варіанти: «Хто першим встав, той штани вбрав», «Хто пізно ходить, той сам собі шкодить». Цікаво, а як би Даринка розмовляла з Віктором?
Шановна письменнице, завдяки Вашій книзі я вкотре впевнився, що люди не завжди такі, якими здаються на перший погляд.
Так дід Ілько, якого всі звали Аборигеном, здався мені злим, відлюдкуватим дідуганом. А потім він пригостив дітей яблуками папірівками та пожартував з ними. Так, він не пускав нікого на своє подвір’я. Але ж кожна людина має право на особисте. І, як з’ясувалося аж в кінці книги, він був людиною, яка вміє тримати слово.
Надіє Павлівно! Я знав, що знаком зодіаку я Стрілець, за східним календарем – Дракон. А про те, що є ще календар друїдів – ні. А тепер я хоч приблизно знаю, коли народилися мама Радика Ольга Дмитрівна, яку в школі називали Ялинкою, та мамин однокласник – міліціонер Олег Петрович – Кипарис. Саме він допоміг схопити небезпечного злочинця. А я за календарем друїдів – граб. Дякую Вам за додаткові відомості.
У Вашій книзі дуже багато історичних цікавинок. Тому я став уважнішим на уроках історії. Сподіваюсь скористатися порадою Сергія Володимировича (Бусликового вчителя історії) шукати інформацію в різних джерелах самому.
Надіє Павлівно! Дякую Вам за чудову подорож на Західну Україну! У нашому місті також є багато історичних пам’яток. Приїжджайте до нас у гості, і я розповім Вам про них.
Бажаю Вам творчого натхнення, нових книжок, уважних читачів!
09 листопада 2011 р. Ваш вдячний читач Похілько В’ячеслав.
Віршики.
Радик – то шукач скарбів,
Найголовніший детектив.
У комп’ютер любить грати,
З Еллінгером світ рятувати.
Найкращий песик в нього є.
Цезарем його він зве.
Всіх він друзів згуртував,
Детективне агентство заснував.
****
Мрійка-Марійка
Характер гарний має.
Любить тварин
Та вірші складає.
Все вона знає,
Бо багато читає.
Всім допомагає,
З халеп виручає.
****
Мишко та Славко –
Це Мишославія.
Імені два,
А назва одна.
Їх кіт Боніфацій
Завжди гуляє
І хлопцям в розслідуванні
Допомагає.